V370H3-LH1

| Panel Modeli | V370H3-LH1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V370H3-LH1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 819.36×460.89 mm |
| Anahat | 877×514.6 mm |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Tepki Süresi | 4.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 120Hz (60Hz Input) |
| Lamba Tipi | 10 pcs CCFL Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Giriş gerilimi | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V370H3-LH1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V370H3-LH1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"V370H3-LH1" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX V370H3-LH1
- V370H3-LH1 veri sayfası
- V370H3-LH1 resmi
- V370H3-LH1 fiyatı
- V370H3-LH1 distribütörü

