Genel bakış
Şartname
V650HP1-ME2

V650HP1-ME2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V650HP1-ME2 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V650HP1-ME2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | Inno-Module; Center Luminance of white 3D: 60 cd/m² |
V650HP1-ME2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 34 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.248×0.744 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.744×0.744 mm (H×V) |
| Ağırlık | 25.3±1.2Kgs |
| Yüzey | Antiglare (Haze 1%) |
| Aktif Alan | 1428.48×803.52 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 1435.5×806.52 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1450.5×828.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 25.0/35.6 (Typ./Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V650HP1-ME2 Optik Özellikler
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D Ekran | |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V650HP1-ME2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 120Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
V650HP1-ME2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 4 strings |
| Lamba Şekli | 4 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 85.88/75.36 (Typ.)(2D/3D) |
V650HP1-ME2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.64/0.77A (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 7.68/9.24W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | FCN - WF23-402-5133, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D Ekran |
