Přehled
Specifikace
EE027IA-03A

EE027IA-03A Základní informace
| panel Model | EE027IA-03A |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| EE027IA-03A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
EE027IA-03A Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Delta |
| pixel Hustota | 150 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.061×0.1385 mm (H×V) |
| Hmotnost | 8.67g |
| Povrch | Hard coating |
| aktivní plocha | 58.56×33.24 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 67.36×39.1 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.47 mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
EE027IA-03A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| propustnost | 6.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
EE027IA-03A elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | Yes (U/D, L/R) |
EE027IA-03A podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
EE027IA-03A rozhraní signál
| signál Kategorie | Serial RGB |
|---|---|
| Třída signál | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR656 |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.0V (Typ.)(VCI) |
| Spotřeba panel Power | 29mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
| 3D zobrazení |
