LM230WF5-TRA2
| panel Model | LM230WF5-TRA2 |
|---|---|
| panel Brand | L&T |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM230WF5-TRA2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 509.184×286.416 mm |
| Obrys | 533.2×312 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 68% |
| Doba odezvy | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 4 strings WLED Without Driver |
| rozhraní signál | Mini LVDS , 50 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy L&T LM230WF5-TRA2.
L&T LM230WF5-TRA2 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro L&T LM230WF5-TRA2 pdf listu nebo podrobné specifikace L&T LM230WF5-TRA2 nebo jiných LCD L&T, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od L&T distributora LM230WF5-TRA2 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
L&T LM230WF5-TRA2 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro L&T LM230WF5-TRA2 pdf listu nebo podrobné specifikace L&T LM230WF5-TRA2 nebo jiných LCD L&T, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od L&T distributora LM230WF5-TRA2 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "LM230WF5-TRA2"
- L&T LM230WF5-TRA2
- LM230WF5-TRA2 list
- LM230WF5-TRA2 image
- LM230WF5-TRA2 cena
- distributor LM230WF5-TRA2
