LM230WF5-TRA2
| panel típus | LM230WF5-TRA2 |
|---|---|
| panel Brand | L&T |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LM230WF5-TRA2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 509.184×286.416 mm |
| Vázlat | 533.2×312 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 1000:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 68% |
| Válaszidő | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 4 strings WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Mini LVDS , 50 pins |
| Bemeneti feszültség | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó L&T LM230WF5-TRA2.
L&T LM230WF5-TRA2 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A L&T LM230WF5-TRA2 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a L&T LM230WF5-TRA2 vagy más L&T LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot L&T LM230WF5-TRA2 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
L&T LM230WF5-TRA2 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A L&T LM230WF5-TRA2 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a L&T LM230WF5-TRA2 vagy más L&T LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot L&T LM230WF5-TRA2 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LM230WF5-TRA2"
- L&T LM230WF5-TRA2
- LM230WF5-TRA2 adatlap
- LM230WF5-TRA2 kép
- LM230WF5-TRA2 ár
- LM230WF5-TRA2 forgalmazó
