Přehled
Specifikace
LTM230HT12

LTM230HT12 Základní informace
| panel Model | LTM230HT12 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTM230HT12 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | TCO 6.0 Compliance |
LTM230HT12 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 95 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0885×0.2655 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.2655×0.2655 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.10Kgs (Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 509.76×286.74 mm (H×V) |
| bezel Area | 513.8×290.8 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 534×311.7 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 10.7 (Max.) mm |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LTM230HT12 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| bílá Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| čitelný na slunci | N |
LTM230HT12 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 17.42W (Typ.) |
LTM230HT12 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Částka lampa | 11S3P |
| Tvar lampa | 3 strings |
| Životnost lampy Time | 40K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 33.84/37.1V (Min./Max.) |
| proud zdroje | 360/390mA (Typ./Max.) |
| Žárovky Příkon | 12.17W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní Position | |
| Lamp Driver Board | No |
LTM230HT12 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 1.35A (Typ.) |
| Spotřeba panel Power | 5.25W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní Position | |
| rozhraní signál | UJU - IS100-L30B-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
