Genel bakış
Şartname
LTM230HT12

LTM230HT12 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTM230HT12 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTM230HT12 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | TCO 6.0 Compliance |
LTM230HT12 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 95 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0885×0.2655 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2655×0.2655 mm (H×V) |
| Ağırlık | 2.10Kgs (Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 509.76×286.74 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 513.8×290.8 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 534×311.7 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 10.7 (Max.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTM230HT12 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTM230HT12 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 17.42W (Typ.) |
LTM230HT12 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 11S3P |
| Lamba Şekli | 3 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 40K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 33.84/37.1V (Min./Max.) |
| Lamba Akımı | 360/390mA (Typ./Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 12.17W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LTM230HT12 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 5.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 1.35A (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 5.25W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | UJU - IS100-L30B-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
