Áttekintés
Leírás
AM-1024600E2TMQW-A0

AM-1024600E2TMQW-A0 Alapinformációk
| panel típus | AM-1024600E2TMQW-A0 |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| AM-1024600E2TMQW-A0 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 70 °C |
AM-1024600E2TMQW-A0 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 169 PPI |
| Képarány | 17:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Súly | 115g |
| Felület | Antireflection |
| aktív terület | 153.6×90 mm (H×V) |
| előlap Area | 165.4×92.8 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 165.75×105.39 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 4.8/7.85 (Typ./Max.) mm |
| Holes & tartók | Without |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
AM-1024600E2TMQW-A0 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| fehér változat | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
AM-1024600E2TMQW-A0 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
AM-1024600E2TMQW-A0 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| Lámpa üzemidő | 20K(Typ.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 9.9±0.6V |
| lámpa áram | 210mA (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | 445/534mA (Typ./Max.) |
AM-1024600E2TMQW-A0 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 123mA (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - DF19G-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
