DPP050A224A

| panel típus | DPP050A224A |
|---|---|
| panel Brand | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| panel típusa | LTPS TFT-LCD |
| DPP050A224A Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 61.884×110.016 mm |
| Vázlat | 63.884×116.016×0.3 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 1000:1 (Typ.) |
| Szinek | , CIE1931 71% |
| Válaszidő | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Látószög | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| meghajtó IC | COG Built-in R63311 |
| Bemeneti feszültség | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVDD/VSP/VSN) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó JDI DPP050A224A.
JDI DPP050A224A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A JDI DPP050A224A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a JDI DPP050A224A vagy más JDI LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot JDI DPP050A224A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
JDI DPP050A224A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A JDI DPP050A224A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a JDI DPP050A224A vagy más JDI LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot JDI DPP050A224A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "DPP050A224A"
- JDI DPP050A224A
- DPP050A224A adatlap
- DPP050A224A kép
- DPP050A224A ár
- DPP050A224A forgalmazó

