DPP050A224A

| panel model | DPP050A224A |
|---|---|
| Zespół Marka | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| DPP050A224A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 61.884×110.016 mm |
| Zarys | 63.884×116.016×0.3 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | , CIE1931 71% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| sterownik IC | COG Built-in R63311 |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVDD/VSP/VSN) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem JDI DPP050A224A.
JDI DPP050A224A są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu JDI DPP050A224A pdf lub szczegółowymi specyfikacjami DPP050A224A JDI lub innych monitorów LCD JDI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z JDI DPP050A224A dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
JDI DPP050A224A są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu JDI DPP050A224A pdf lub szczegółowymi specyfikacjami DPP050A224A JDI lub innych monitorów LCD JDI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z JDI DPP050A224A dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "DPP050A224A"
- JDI DPP050A224A
- DPP050A224A datasheet
- DPP050A224A obrazu
- DPP050A224A cena
- DPP050A224A dystrybutor

