Áttekintés
Leírás
LB080W02-A1

LB080W02-A1 Alapinformációk
| panel típus | LB080W02-A1 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB080W02-A1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LB080W02 (A1) |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 75 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -40 ~ 90 °C |
LB080W02-A1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 116 PPI |
| Képarány | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0725×0.2175 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.2175×0.2175 mm (H×V) |
| Súly | 280g (Typ.) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 174×104.4 mm (H×V) |
| előlap Area | 178.4×108.8 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 194×120 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 7.0 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LB080W02-A1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 400 cd/m² (Typ.) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| napfényben is olvasható | N |
LB080W02-A1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | Yes (U/D, L/R) |
| A teljes energiafogyasztás | TBD |
LB080W02-A1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 640V (Typ.) |
| lámpa áram | 6.0mA (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LB080W02-A1 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
