Przegląd
Specyfikacja
LB080W02-A1

LB080W02-A1 Podstawowe informacje
| panel model | LB080W02-A1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB080W02-A1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB080W02 (A1) |
| temperatura robocza | -20 ~ 75 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 90 °C |
LB080W02-A1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 116 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0725×0.2175 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2175×0.2175 mm (H×V) |
| Waga | 280g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 174×104.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 178.4×108.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 194×120 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.0 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB080W02-A1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LB080W02-A1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowity pobór mocy | TBD |
LB080W02-A1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 640V (Typ.) |
| Prąd lampy | 6.0mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB080W02-A1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
