Áttekintés
Leírás
LM230WF3-SLF1

LM230WF3-SLF1 Alapinformációk
| panel típus | LM230WF3-SLF1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LM230WF3-SLF1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LM230WF3 (SL)(F1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LM230WF3-SLF1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 95 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0884×0.2652 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.2652×0.2652 mm (H×V) |
| Súly | 2.20/2.31Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 509.184×286.416 mm (H×V) |
| előlap Area | 513.8×291.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 533.2×312 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 8.9/11.0 (Typ./Max.) mm |
| Holes & tartók | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LM230WF3-SLF1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Válaszidő | 14 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.33 (Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LM230WF3-SLF1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 16.3W (Typ.) |
LM230WF3-SLF1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 17S2P |
| lámpa alakja | 2 strings |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 53.6V (Typ.) |
| lámpa áram | 110/120mA (Typ./Max.) |
| Lámpák Fogyasztás | 11.8W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| interface pozíció | |
| Lámpa vezető testület | No |
LM230WF3-SLF1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 5.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 0.89/1.11A (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 4.5/5.6W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| interface pozíció | |
| Jelző interfész | UJU - IS100-L30O-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
