Przegląd
Specyfikacja
LM230WF3-SLF1

LM230WF3-SLF1 Podstawowe informacje
| panel model | LM230WF3-SLF1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM230WF3-SLF1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM230WF3 (SL)(F1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM230WF3-SLF1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 95 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0884×0.2652 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2652×0.2652 mm (H×V) |
| Waga | 2.20/2.31Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 509.184×286.416 mm (H×V) |
| Bezel Area | 513.8×291.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 533.2×312 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 8.9/11.0 (Typ./Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM230WF3-SLF1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 14 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM230WF3-SLF1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 16.3W (Typ.) |
LM230WF3-SLF1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 17S2P |
| Kształt lampy | 2 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 53.6V (Typ.) |
| Prąd lampy | 110/120mA (Typ./Max.) |
| Lampy Pobór mocy | 11.8W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM230WF3-SLF1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.89/1.11A (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 4.5/5.6W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | UJU - IS100-L30O-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
