Áttekintés
Leírás
LP101WS1-TLB1

LP101WS1-TLB1 Alapinformációk
| panel típus | LP101WS1-TLB1 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×576 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP101WS1-TLB1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP101WS1 (TL)(B1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP101WS1-TLB1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×576 (WSVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 116 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0725×0.2175 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.2175×0.2175 mm (H×V) |
| Súly | 190g (Max.) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 222.72×125.28 mm (H×V) |
| előlap Area | 226.0×128.7 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 235×143 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.2 (Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP101WS1-TLB1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 30/30/10/20 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP101WS1-TLB1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 3.0W (Typ.) |
LP101WS1-TLB1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | Embedded (LED Driver) |
LP101WS1-TLB1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| interfész típusa | Connector |
| interface pozíció | |
| Jelző interfész | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
