Przegląd
Specyfikacja
LP101WS1-TLB1

LP101WS1-TLB1 Podstawowe informacje
| panel model | LP101WS1-TLB1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×576 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP101WS1-TLB1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP101WS1 (TL)(B1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP101WS1-TLB1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×576 (WSVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 116 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0725×0.2175 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2175×0.2175 mm (H×V) |
| Waga | 190g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 222.72×125.28 mm (H×V) |
| Bezel Area | 226.0×128.7 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 235×143 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.2 (Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP101WS1-TLB1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 30/30/10/20 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP101WS1-TLB1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 3.0W (Typ.) |
LP101WS1-TLB1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | Embedded (LED Driver) |
LP101WS1-TLB1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
