Áttekintés
Leírás
LP121X04-C2

LP121X04-C2 Alapinformációk
| panel típus | LP121X04-C2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP121X04-C2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP121X04 (C2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP121X04-C2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 105 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Súly | 300g (Typ.) |
| Felület | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| előlap Area | 250.6×189.2 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 261×199 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.1/5.4 (Typ./Max.) mm |
| Holes & tartók | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP121X04-C2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 143 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
LP121X04-C2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.0W (Typ.) |
LP121X04-C2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 580V (Typ.) |
| lámpa áram | 5.5mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 3.2W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP121X04-C2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 238mA (Typ.) |
| Panel Fogyasztás | 0.79W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - DF19K-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
