Áttekintés
Leírás
LQ035Q5DG02

LQ035Q5DG02 Alapinformációk
| panel típus | LQ035Q5DG02 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LQ035Q5DG02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -30 ~ 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -40 ~ 85 °C |
LQ035Q5DG02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 114 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.074×0.222 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.222×0.222 mm (H×V) |
| Súly | 65g (Typ.) |
| aktív terület | 71×53.3 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 86.4×84 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 6.7 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LQ035Q5DG02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| napfényben is olvasható | N |
LQ035Q5DG02 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
LQ035Q5DG02 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
