LSA40AT9001

| panel típus | LSA40AT9001 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LSA40AT9001 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 211.2×158.4 mm |
| Vázlat | 228.4×175.4×6.2 mm |
| Felület | Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 3S12P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/10.5V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001.
CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 vagy más CHIMEI INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 vagy más CHIMEI INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LSA40AT9001"
- CHIMEI INNOLUX LSA40AT9001
- LSA40AT9001 adatlap
- LSA40AT9001 kép
- LSA40AT9001 ár
- LSA40AT9001 forgalmazó
