Áttekintés
Leírás
V546H1-LS2

V546H1-LS2 Alapinformációk
| panel típus | V546H1-LS2 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| V546H1-LS2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Megjegyzések | Center Luminance of white 3D: 55 cd/m² |
V546H1-LS2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 40 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Súly | 14.5±0.5Kgs |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| előlap Area | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1255.6×726.4 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 16.2±1.0mm mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
V546H1-LS2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 6000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 6 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D megjelenítés | |
| napfényben is olvasható | N |
V546H1-LS2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 120Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
V546H1-LS2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa alakja | 16 strings |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 36.0/45.6V (Min./Max.) |
| lámpa áram | 160/169.6mA (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 116.0/133.5W (Typ./Max.) |
V546H1-LS2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 7.2/8.4W (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.6/0.7A (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D megjelenítés |
