Genel bakış
Şartname
V546H1-LS2

V546H1-LS2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V546H1-LS2 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V546H1-LS2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | Center Luminance of white 3D: 55 cd/m² |
V546H1-LS2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 40 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Ağırlık | 14.5±0.5Kgs |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1255.6×726.4 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 16.2±1.0mm mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V546H1-LS2 Optik Özellikler
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 6000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D Ekran | |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V546H1-LS2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 120Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
V546H1-LS2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Şekli | 16 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 36.0/45.6V (Min./Max.) |
| Lamba Akımı | 160/169.6mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 116.0/133.5W (Typ./Max.) |
V546H1-LS2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 7.2/8.4W (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.6/0.7A (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D Ekran |
