Przegląd
Specyfikacja
CLAA080LA0BCW

CLAA080LA0BCW Podstawowe informacje
| panel model | CLAA080LA0BCW |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA080LA0BCW cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Odporność na wibracje | 2.9G (28.4 m/s²) |
| Uwagi | DE/SYNC mode selectable |
CLAA080LA0BCW Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 117 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.072×0.216 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.216×0.216 mm (H×V) |
| Waga | 170g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 172.8×103.68 mm (H×V) |
| Bezel Area | 176.0×106.88 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 192.8×116.9 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 6.4±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M1.6) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
CLAA080LA0BCW Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
CLAA080LA0BCW Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowity pobór mocy | 1.72W (Typ.) |
CLAA080LA0BCW Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 3S6P |
| Kształt lampy | Array |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 9.0/9.6/10.65V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 120mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 1.52W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
CLAA080LA0BCW Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6/8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 10.0/20.0/1.0/1.0mA (Typ.)(ICC/AIDD/IGH/IGL) |
| Pobór Power Panel | 249/337mW (Typ./Max.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
