Przegląd
Specyfikacja
HSD023F3N1-A00

HSD023F3N1-A00 Podstawowe informacje
| panel model | HSD023F3N1-A00 |
|---|---|
| Zespół Marka | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HSD023F3N1-A00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | 1 chip |
HSD023F3N1-A00 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 173 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0487×0.1461 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1461×0.1461 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 46.752×35.064 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 49.752×41.664 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.0 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
HSD023F3N1-A00 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| przepuszczalności | 15.31% (Typ.)(without Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
HSD023F3N1-A00 Cecha Electronics
| sterownik IC | COG Suggest HX8368-A, HX8368-B, HX8368-C, ILI9342, ILI9342C, OTM3241, OTM3241A, R61582, ST7782 |
|---|
HSD023F3N1-A00 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
