Genel bakış
Şartname
HSD023F3N1-A00

HSD023F3N1-A00 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | HSD023F3N1-A00 |
|---|---|
| Panel Markası | HannStar |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| HSD023F3N1-A00 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
| Uyarılar | 1 chip |
HSD023F3N1-A00 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 173 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0487×0.1461 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1461×0.1461 mm (H×V) |
| Yüzey | Without Polarizer |
| Aktif Alan | 46.752×35.064 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 49.752×41.664 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.0 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
HSD023F3N1-A00 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 12 o'clock |
| Geçirgenlik | 15.31% (Typ.)(without Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
HSD023F3N1-A00 Elektronik Özelliği
| Sürücü IC | COG Suggest HX8368-A, HX8368-B, HX8368-C, ILI9342, ILI9342C, OTM3241, OTM3241A, R61582, ST7782 |
|---|
HSD023F3N1-A00 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
