Przegląd
Specyfikacja
LB064V02-B1

LB064V02-B1 Podstawowe informacje
| panel model | LB064V02-B1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB064V02-B1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB064V02 (B1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LB064V02-B1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 124 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Waga | 175/185g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 130.56×97.92 mm (H×V) |
| Bezel Area | 133.8×101.1 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 145.5×111.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 6.7±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
LB064V02-B1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały Variation | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB064V02-B1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 2.31W (Typ.) |
LB064V02-B1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 355V (Typ.) |
| Prąd lampy | 5.0mA (Typ.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampy Pobór mocy | 1.78W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB064V02-B1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 160mA (Typ.)(ICC) |
| Pobór Power Panel | 530mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | LS Mtron - GT101-30S-HR11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
