LB070WV1-TD08

| panel model | LB070WV1-TD08 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD08 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 152.4×91.44 mm |
| Zarys | 167×104.6×5.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LB070WV1-TD08.
LG.Philips LCD LB070WV1-TD08 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB070WV1-TD08 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB070WV1-TD08 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB070WV1-TD08 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LB070WV1-TD08 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB070WV1-TD08 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB070WV1-TD08 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB070WV1-TD08 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LB070WV1-TD08"
- LG.Philips LCD LB070WV1-TD08
- LB070WV1-TD08 datasheet
- LB070WV1-TD08 obrazu
- LB070WV1-TD08 cena
- LB070WV1-TD08 dystrybutor
