Przegląd
Specyfikacja
LB070WV1-TD08

LB070WV1-TD08 Podstawowe informacje
| panel model | LB070WV1-TD08 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD08 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB070WV1 (TD)(08) |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
LB070WV1-TD08 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 133 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Waga | 125g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 155.6×94.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 167×104.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.5±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Without |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB070WV1-TD08 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.24/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB070WV1-TD08 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowity pobór mocy | 3.19W (Typ.) |
LB070WV1-TD08 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 400/440V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 5.0/5.5/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 540/720V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 2.2/2.36W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB070WV1-TD08 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Pobór Power Panel | 0.99W (Typ.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | Connector |
| Wyświetlacz 3D |
