Przegląd
Specyfikacja
LB080WV3-TJA1

LB080WV3-TJA1 Podstawowe informacje
| panel model | LB080WV3-TJA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV3-TJA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB080WV3 (TJ)(A1) |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
LB080WV3-TJA1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 116 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Waga | 75.6g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 188.6×155.2 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.75 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB080WV3-TJA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| przepuszczalności | 6.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
LB080WV3-TJA1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
| Czas Controller (T-CON) | Need external T-CON: 0IHYL-0051A |
LB080WV3-TJA1 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
LB080WV3-TJA1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 40/60mA (Typ./Max.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
