Przegląd
Specyfikacja
LD470WUB-SCA1

LD470WUB-SCA1 Podstawowe informacje
| panel model | LD470WUB-SCA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LD470WUB-SCA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LD470WUB (SC)(A1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | Narrow Bezel (11mm) |
LD470WUB-SCA1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 46 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Waga | 14.5/16.5Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1046.0×591.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1068×613.2 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 54.7 (Typ.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (13-M4); Rear mounting holes (12-M4) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape / Portrait |
| Panel dotykowy | Without |
LD470WUB-SCA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Czas odpowiedzi | 9 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | Y |
LD470WUB-SCA1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 219.84W (Typ.) |
LD470WUB-SCA1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 213/250W (Typ./Max.) |
LD470WUB-SCA1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8/10-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 570/740mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 6.84/8.88W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
