Przegląd
Specyfikacja
LH200Q02-A1

LH200Q02-A1 Podstawowe informacje
| panel model | LH200Q02-A1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH200Q02-A1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH200Q02-A1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 141 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Waga | 4.0±0.1g |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 31.68×39.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 37×50.89 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.9±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH200Q02-A1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 43% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/35/15 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| przepuszczalności | 17.8% (Typ.)(without Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
LH200Q02-A1 Cecha Electronics
| sterownik IC | COG Suggest HD66784 |
|---|
LH200Q02-A1 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
