Przegląd
Specyfikacja
LM150X05-C2

LM150X05-C2 Podstawowe informacje
| panel model | LM150X05-C2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM150X05-C2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM150X05 (C2) |
LM150X05-C2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 85 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LM150X05-C2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
|---|---|
| czytelny w słońcu | N |
LM150X05-C2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
