Przegląd
Specyfikacja
LM151X05-B3

LM151X05-B3 Podstawowe informacje
| panel model | LM151X05-B3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM151X05-B3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM151X05 (B3) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM151X05-B3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 84 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Waga | 1.15/1.21Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 307.2×230.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 311.2×234.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 352×263.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 14.0±0.5 mm |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (2-Φ3.4, 2-R1.7) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM151X05-B3 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Czas odpowiedzi | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM151X05-B3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 10.2W (Typ.) |
LM151X05-B3 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 520/540/660V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 850/1100V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 8.6/9.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM151X05-B3 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.42/0.49A (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 1.2/1.6W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
