Przegląd
Specyfikacja
LM151X3-C3C1

LM151X3-C3C1 Podstawowe informacje
| panel model | LM151X3-C3C1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM151X3-C3C1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM151X3 (C3C1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 55 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM151X3-C3C1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 84 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Waga | 1.50Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 307.2×230.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 311.2×234.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 352×263.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 16.0 (Typ.) mm |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (4 pcs) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM151X3-C3C1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.11/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM151X3-C3C1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 11.8W (Typ.) |
LM151X3-C3C1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 585/605/720V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 30/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1020/1400V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 9.7/10.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM151X3-C3C1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.)(VDD) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 420/550mA (Typ./Max.)(IDD) |
| Pobór Power Panel | 2.1/3.025W (Typ./Max.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 3.0V≤VI≤3.6V |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | molex - 53643-0804, Pitch:0.635 mm, Pin:80 pins |
