Genel bakış
Şartname
LM151X3-C3C1

LM151X3-C3C1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM151X3-C3C1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM151X3-C3C1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM151X3 (C3C1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 55 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM151X3-C3C1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 84 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.50Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 307.2×230.4 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 311.2×234.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 352×263.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 16.0 (Typ.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (4 pcs) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM151X3-C3C1 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 10/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.11/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM151X3-C3C1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 11.8W (Typ.) |
LM151X3-C3C1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 2 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 585/605/720V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 30/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1020/1400V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 9.7/10.5W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM151X3-C3C1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | TTL (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 5.0V (Typ.)(VDD) |
| Panel için Giriş Akımı | 420/550mA (Typ./Max.)(IDD) |
| Panel Güç Tüketimi | 2.1/3.025W (Typ./Max.) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 3.0V≤VI≤3.6V |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | molex - 53643-0804, Pitch:0.635 mm, Pin:80 pins |
