Przegląd
Specyfikacja
LM230W02-A2K2

LM230W02-A2K2 Podstawowe informacje
| panel model | LM230W02-A2K2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM230W02-A2K2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM230W02 (A2)(K2) |
LM230W02-A2K2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 98 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.086×0.258 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.258×0.258 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 495.36×309.6 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LM230W02-A2K2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
LM230W02-A2K2 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | CCFL |
|---|---|
| Kwota lamp | 12 pcs |
