Przegląd
Specyfikacja
LM24P20

LM24P20 Podstawowe informacje
| panel model | LM24P20 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 240×128 |
| płyta | FSTN-LCD |
| LM24P20 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 45 °C |
| Temperatura przechowywania | -25 ~ 60 °C |
| Uwagi | Color:Black/White |
LM24P20 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240×128 |
|---|---|
| Pixel Configuration | Rectangle |
| Gęstość pikseli | 47 PPI |
| Proporcje obrazu | 17:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.53×0.53 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.53×0.53 mm (H×V) |
| Waga | 430g |
| Obszar aktywny | 127.16×67.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 194×96 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 19.0 (Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM24P20 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | STN, Black/White mode, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 50 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 20 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Monochrome () |
| Czas odpowiedzi | 400 (Typ.)(Tr+Td) |
| czytelny w słońcu | N |
LM24P20 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
