Przegląd
Specyfikacja
LP121X1-A2C1

LP121X1-A2C1 Podstawowe informacje
| panel model | LP121X1-A2C1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP121X1-A2C1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP121X1 (A2C1) |
LP121X1-A2C1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 105 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP121X1-A2C1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LP121X1-A2C1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP121X1-A2C1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
LP121X1-A2C1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
