Genel bakış
Şartname
LP121X1-A2C1

LP121X1-A2C1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP121X1-A2C1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP121X1-A2C1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP121X1 (A2C1) |
LP121X1-A2C1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 105 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP121X1-A2C1 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP121X1-A2C1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP121X1-A2C1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
LP121X1-A2C1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
