Przegląd
Specyfikacja
LP141WX1-TLB2

LP141WX1-TLB2 Podstawowe informacje
| panel model | LP141WX1-TLB2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP141WX1-TLB2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP141WX1 (TL)(B2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP141WX1-TLB2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 107 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0791×0.2373 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2373×0.2373 mm (H×V) |
| Waga | 425/435g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Obszar aktywny | 303.74×189.84 mm (H×V) |
| Bezel Area | 306.76×193.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 319.5×205.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.5 (Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP141WX1-TLB2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 170 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.85/2.00 (Typ./Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP141WX1-TLB2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 5.3W (Typ.) |
LP141WX1-TLB2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 15K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 640/675/880V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1180/1415V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 4.1/4.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP141WX1-TLB2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 350/0420mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 1.2/1.4W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | LS Mtron - GT101-30S-HR11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
