Przegląd
Specyfikacja
V260H1-LE2

V260H1-LE2 Podstawowe informacje
| panel model | V260H1-LE2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V260H1-LE2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V260H1-LE2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 84 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Waga | 2.60Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 576×324 mm (H×V) |
| Bezel Area | 580.2×328.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 613×361 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 14.8±1.0 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V260H1-LE2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M () |
| color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
V260H1-LE2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
V260H1-LE2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 13S6P |
| Kształt lampy | 6 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa wymienna | No |
| lampa Napięcie | 45.5V (Max.) |
| Prąd lampy | 120±7.2mA |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
V260H1-LE2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.46/0.55A (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | STARCONN - 107C51-0000RA-G4, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
