Genel bakış
Şartname
V260H1-LE2

V260H1-LE2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V260H1-LE2 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V260H1-LE2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
V260H1-LE2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 84 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Ağırlık | 2.60Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 576×324 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 580.2×328.2 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 613×361 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 14.8±1.0 mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M3) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V260H1-LE2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M () |
| Renk Gamı | 70% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V260H1-LE2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
V260H1-LE2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 13S6P |
| Lamba Şekli | 6 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Değiştirilebilir | No |
| Lamba Voltajı | 45.5V (Max.) |
| Lamba Akımı | 120±7.2mA |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
V260H1-LE2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.46/0.55A (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | STARCONN - 107C51-0000RA-G4, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
