Przegląd
Specyfikacja
V400HK2-LS5

V400HK2-LS5 Podstawowe informacje
| panel model | V400HK2-LS5 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V400HK2-LS5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V400HK2-LS5 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 55 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.15375×0.46125 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.46125×0.46125 mm (H×V) |
| Waga | 6.50±0.23Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 885.6×498.15 mm (H×V) |
| Bezel Area | 892.6×505.7 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 912.4×527.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 23.6±1.2 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V400HK2-LS5 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Wyświetlacz 3D | |
| czytelny w słońcu | N |
V400HK2-LS5 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 120Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
V400HK2-LS5 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 64/73.6W (Typ./Max.) |
V400HK2-LS5 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.53/0.64A (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 6.36/7.68W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| Wyświetlacz 3D |
