ACX391AKA-1

| Panel Model | ACX391AKA-1 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 640×480 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX391AKA-1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VSPEC III, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 76.32×43.08 mm |
| Outline | 86.52×50.28 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 65% |
| Response Time | 20/20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | No B/L |
| Input Voltage | (1.8/3.0)/3.0V (Typ.)(VDDIO/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX391AKA-1.
SONY ACX391AKA-1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX391AKA-1 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX391AKA-1 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX391AKA-1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX391AKA-1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX391AKA-1 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX391AKA-1 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX391AKA-1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX391AKA-1"
- SONY ACX391AKA-1
- ACX391AKA-1 datasheet
- ACX391AKA-1 image
- ACX391AKA-1 price
- ACX391AKA-1 distributor

