ACX399CMP-7

| Panel Model | ACX399CMP-7 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.9 inch, 640×360 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX399CMP-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VSPEC III, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 64.32×36.18 mm |
| Outline | 75.32×41.18×2.05 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 17/12.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CDP (2 Lane) + SPI , 25 pins |
| Input Voltage | 1.80/2.75V (Typ./Max.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX399CMP-7.
SONY ACX399CMP-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX399CMP-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX399CMP-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX399CMP-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX399CMP-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX399CMP-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX399CMP-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX399CMP-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX399CMP-7"
- SONY ACX399CMP-7
- ACX399CMP-7 datasheet
- ACX399CMP-7 image
- ACX399CMP-7 price
- ACX399CMP-7 distributor
