ACX426AKM-7

| Panel Model | ACX426AKM-7 |
|---|---|
| Panel Brand | SONY |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.8 inch, 480×800 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ACX426AKM-7 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VSPEC III, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 49.68×82.8 mm |
| Outline | 54.6×93 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 35 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MDDI |
| Input Voltage | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SONY ACX426AKM-7.
SONY ACX426AKM-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX426AKM-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX426AKM-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX426AKM-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SONY ACX426AKM-7 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SONY ACX426AKM-7 pdf datasheet or detailed specifications of the SONY ACX426AKM-7 or other SONY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SONY ACX426AKM-7 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ACX426AKM-7"
- SONY ACX426AKM-7
- ACX426AKM-7 datasheet
- ACX426AKM-7 image
- ACX426AKM-7 price
- ACX426AKM-7 distributor

