ALR267FGX

| Panel Model | ALR267FGX |
|---|---|
| Panel Brand | SANYO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.5 inch, 862×240 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| ALR267FGX Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 50.025×37.56 mm |
| Outline | 57.16×48.05 mm |
| Surface | Antireflection |
| Contrast Ratio | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 19 pins |
| Input Voltage | 8.5/8.5/-4.0V (Typ.)(HVDD/VVDD/VBB) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SANYO ALR267FGX.
SANYO ALR267FGX are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SANYO ALR267FGX pdf datasheet or detailed specifications of the SANYO ALR267FGX or other SANYO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SANYO ALR267FGX distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SANYO ALR267FGX are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SANYO ALR267FGX pdf datasheet or detailed specifications of the SANYO ALR267FGX or other SANYO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SANYO ALR267FGX distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ALR267FGX"
- SANYO ALR267FGX
- ALR267FGX datasheet
- ALR267FGX image
- ALR267FGX price
- ALR267FGX distributor

