AX094F002F

| Panel Model | AX094F002F |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AX094F002F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 819.36×460.89 mm |
| Outline | 877×516.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI AX094F002F.
HITACHI AX094F002F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI AX094F002F pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI AX094F002F or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI AX094F002F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI AX094F002F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI AX094F002F pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI AX094F002F or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI AX094F002F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AX094F002F"
- HITACHI AX094F002F
- AX094F002F datasheet
- AX094F002F image
- AX094F002F price
- AX094F002F distributor

