LTZ320AA03

| Panel Model | LTZ320AA03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTZ320AA03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 9/9 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTZ320AA03.
SAMSUNG LTZ320AA03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTZ320AA03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTZ320AA03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTZ320AA03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTZ320AA03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTZ320AA03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTZ320AA03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTZ320AA03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTZ320AA03"
- SAMSUNG LTZ320AA03
- LTZ320AA03 datasheet
- LTZ320AA03 image
- LTZ320AA03 price
- LTZ320AA03 distributor

