CLAA130VA01

| Panel Model | CLAA130VA01 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.0 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA130VA01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 264×198 mm |
| Outline | 286×225 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6/16 (Typ.)(Tr/Td); 10 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA130VA01.
CPT CLAA130VA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA130VA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA130VA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA130VA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA130VA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA130VA01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA130VA01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA130VA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA130VA01"
- CPT CLAA130VA01
- CLAA130VA01 datasheet
- CLAA130VA01 image
- CLAA130VA01 price
- CLAA130VA01 distributor

