BOEV320WX1
| Panel Model | BOEV320WX1 |
|---|---|
| Panel Brand | BOECT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BOEV320WX1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 741.4×435.8×38.1 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOECT BOEV320WX1.
BOECT BOEV320WX1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOECT BOEV320WX1 pdf datasheet or detailed specifications of the BOECT BOEV320WX1 or other BOECT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOECT BOEV320WX1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOECT BOEV320WX1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOECT BOEV320WX1 pdf datasheet or detailed specifications of the BOECT BOEV320WX1 or other BOECT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOECT BOEV320WX1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "BOEV320WX1"
- BOECT BOEV320WX1
- BOEV320WX1 datasheet
- BOEV320WX1 image
- BOEV320WX1 price
- BOEV320WX1 distributor
